Ogólna

Wirtualne biura w Warszawie – czyli szereg korzyści dla przedsiębiorcy!

Naprawdę ciężko oczekiwać, aby przedsiębiorca w dzisiejszych czasach, drogę do rozwoju swojej działalności miał usłaną różami. Tutaj już na początku funkcjonowania, pojawia się szereg wyzwań i trudności, chociażby jeżeli chodzi o dokonanie rejestracji firmy. Kolejne etapy, przynoszą kolejne zadania, którym przedsiębiorca musi sprostać, aby w ogóle utrzymać się na rynku wśród mocnej konkurencji. Aktualnie, ciężko jest odnaleźć jakąkolwiek branżę, która nie byłaby obsadzona kilkoma lub kilkunastoma markami, będącymi pierwszym wyborem dla klienta, jeżeli chodzi o dany obszar usług lub produktów. Markę buduję się latami i to stawiając małe, ale solidne kroczki w stronę sukcesu. Na początku firma musi mieć swoją siedzibę, gdzie rozpocznie się jej codzienne funkcjonowanie.

Nie każdego stać na wybudowanie i utrzymywanie własnego biurowca, jest to rozwiązanie zarezerwowane raczej dla dużych firm, z szerokim zapleczem pracowniczym i ugruntowaną pozycja na rynku, dlatego jeśli interesują nas wirtualne biura Warszawa może być dobrym miejscem, aby rozejrzeć się za ofertami. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznego wynajmu i świetny sposób, aby niskim kosztem wejść w posiadanie własnej siedziby i to dodatkowo w atrakcyjnej lokalizacji. Biura wirtualne działają na zasadzie outsourcingu usług księgowych oraz tych dotyczących ogólnego funkcjonowania biura. Są więc dobrym wyjściem dla małych i średnich firm, które dopiero wchodzą ze swoimi produktami lub usługami na rynek, lub też dla freelancerów, którzy wolą nie rejestrować swojego mieszkania lub domu, jako siedziby działalności gospodarczej.

Adres to podstawa!

Już sam fakt, że wejdziemy w posiadanie wirtualnego adresu firmy w Warszawie przekonuje, że jest to rozwiązanie godne uwagi. Dzięki niemu, nie tylko zgodnie z prawem i legalnie, zarejestrujemy swoją działalność, ale też skorzystamy z wielu innych korzyści, które nie są widoczne gołym okiem.

Należy zwrócić uwagę na fakt, w jaki sposób oddziałuje na klienta atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja usytuowania siedziby danej firmy. Jeśli jest to nowoczesny, przeszklony budynek w znanej dzielnicy miasta, z pewnością zadziała to na wyobraźnie potencjalnego klienta. Wówczas, nasza marka w jego oczach będzie jawiła się jako wiarygodna, a przede wszystkim godna uwagi. To pierwszy milowy krok w kierunku sukcesu! Co więcej, naszym prestiżowym adresem możemy się pochwalić, chociażby umieszczając go na ulotkach reklamowych, czy też na wizytówkach.

Sporo dodatkowych udogodnień…

Nie możemy myśleć, że decydując się na biuro wirtualne, będziemy mogli skorzystać jedynie z adresu, w budynku pojawi się także nasze logo oraz nazwa firmy, a wokół wszelkie materiały reklamowe. Kiedy do budynku trafi klient, pracownik recepcji z pewnością przekieruje daną osobę do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Zyskamy możliwość uzyskania kompleksowej obsługi naszej firmowej korespondencji. Co to oznacza? Jeśli do siedziby trafią zaadresowane do nas listy, odpowiedzialny za to pracownik powiadomi nas o odbiorze poczty, po czym przekierują ją pod wskazany pod nas adres, bądź też zeskanuje dokument po czym dostarczy go na naszą skrzynkę mailową.

Będziemy mieli też okazję skorzystać z dostępnych pomieszczeń. Będą to m.in. sale konferencyjne, które doskonale nadają się do organizowania spotkań z klientami lub kontrahentami. Zazwyczaj są one świetnie wyposażone w zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwolą przeprowadzać telekonferencje, a także prezentacje audiowizualne.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: kontakt@biurokamienica.pl