Ogólna

Skuteczna sprzedaż przez telefon i monitoring należności

Wiele przedsiębiorstw cały czas szuka innowacyjnych i sprawdzonych sposobów sprzedaży. W dzisiejszych czasach na polskim rynku jest wiele przedsiębiorstw oferujących usługi, dlatego konkurencja jest wyjątkowo wysoka. Według badań IPSOS aż 20% przedsiębiorców prowadzących firmę w Polsce korzysta ze sprzedaży przez telefon. Aby działalność odnosiła sukces, musi dotrzeć do jak największej liczby klientów i cały czas zwiększać wyniki sprzedaży. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które pomagają innym działalnością w zwiększaniu swoich przychodów i budowaniu długookresowych relacji z kontrahentami. Dlatego bardzo ważne jest to, aby powierzyć swoją firmę tylko w ręce solidnej działalności zajmującej się sprzedażą przez telefon. Jedną z takich firm jest Idea Call Center, która w swojej pracy korzysta z innowacyjnych rozwiązań i narzędzi takich jak monitoring należności, obsługa reklamacji, aby sprzedaż była jak najbardziej skuteczna.

Usługa sprzedaży

Każda usługa realizowana jest tylko przez wyszkolonych i profesjonalnych konsultantów. Co najważniejsze, sprzedaż przez telefon realnie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. A co za tym idzie, poprawę kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Profesjonalna sprzedaż wpływa na pozytywne postrzeganie firmy, jako profesjonalnej i zaangażowanej. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi nawiązuje się więź z klientem i budowanie długoterminowych relacji. Dodatkowo nabywamy wiedzę na temat preferencji i zainteresowań potencjalnych klientów. A co najważniejsze oszczędzamy czas, ponieważ możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych klientów w krótkim czasie. Firma Idea Call Center pomaga również w zakresie generowania leadów, czy kontroli należności i zadłużeń.

Indywidualizm i doświadczenie

Firma stawia na nieustanny rozwój i stawia sobie jako cel nadrzędny zadowolenie i sukcesy swoich klientów. Dzięki doświadczeniu pracuje z przedsiębiorcami reprezentującymi działalności o różnorodnym charakterze. Bez względu na to, jakie cele i wymagania ma dana firma. Firma zapewnia całościowe wsparcie i pomoc nawet najbardziej wymagającym kontrahentom. Firma świadczy usługi zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją działalność. Firma ciągle podnosi kwalifikacje i kompetencje swoich pracowników, aby mogli oni świadczyć usługę sprzedaży (helpdesk, nadzór nad płatnościami) na najwyższym poziomie. Tworzenie pozytywnych relacji z klientami wpływa na pozytywny wizerunek każdej działalności. Idea Call Center zajmuje się kompleksowym szkoleniem konsultantów i wyborem odpowiedniej grupy docelowej, aby sprzedaż była jak najbardziej skuteczna. Firma nieustannie sprawdza wyniki sprzedaży, przeprowadza niezbędne analizy i wdraża odpowiednie rozwiązania, aby poprawić skuteczność sprzedaży. Idea Call Center podchodzi indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta i pomaga wybrać potrzebne narzędzia, dzięki którym jej kontrahenci osiągną założone rezultaty.