Restauracja HOTEL CAPITOL

restauracja-capitol

Rodzaj placówki: Restauracja

Adres: ul. Reymonta 3, 21-500 Biała Podlaska

Strona internetowa: www.hotelcapitol.com.pl

Kontakt: tel./fax. 83 / 344 23 58

capitol-logo5

Opis:

Hotel Capitol ***–od wielu lat cieszy się doskonalą opinią wśród swoich Gości. Usytuowany jest w sercu Białej Podlaskiej przy zabytkowym kompleksie pałacowym Radziwiłłów. Nasze główne atuty to: elegancja, kameralność, wygoda i pełen profesjonalizm. Cicha i spokojna okolica zapewnia naszym Gościom bezpieczeństwo, a obsługa dokłada wszelkich starań, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo.

                 „Hotele mogą być jedynie tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują”

 – jest to nasze motto i nie jest to dla nas jedynie branżowa formułka. Każdy z naszych pracowników ma świadomość wysokiej jakości rzeczonych usług, staramy się, aby potrzeby naszych Gości  zawsze były na pierwszym miejscu.

Hotel gościł wiele znakomitych osobistości. Zapraszamy również i Państwa.

Hotel Capitol oferuje 16 nowoczesnych i komfortowych pokoi  jedno i dwu-osobowych, bezpłatną strefę relaksu, w której znajduje się sauna, jacuzzi oraz inne udogodnienia.

                   Na terenie obiektu znajduje się sala konferencyjna oraz restauracja, gdzie serwujemy potrawy kuchni  regionalnej i europejskiej. Wszystkie dania przygotowywane są ze starannie  dobranych świeżych produktów, dostarczanych nam przez zaufanych dostawców. Szef kuchni bez wątpienia zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W czasie wolnym zapraszamy do naszego Klubu Muzycznego Capitol, gdzie  doskonała muzyka i koncerty na żywo zapewni niezapomniane wieczory.